KURS BLOGOWANIA
PROBLOGER

Stwórz bloga dla siebie lub swojej działalności.

Zapisz się na listę zainteresowanych, aby otrzymać zniżkę na kurs i informację o starcie!
[mailerlite_form form_id=1]
01

Co znajdziesz w kursie?

To 6 modułów, w których krok po kroku dowiesz się jak stworzyć bloga od zera, bez wiedzy o programowaniu, kodowaniu i grafice. Pokażę cały proces od zakupu domeny, przez instalację WP, po wiedzę o podstawach blogowania.
02

Blogowanie to hobby czy praca?

Pokażę Ci jak prowadzić bloga i obsługiwać Wordpressa jak probloger. Zdecydujesz, czy blog będzie twoim hobby, czy może zaczniesz na nim zarabiać. Poznasz różnicę między blogowaniem, a mediami społecznościowymi.
03

Prowadzisz firmę lub oferujesz usługi?

Blog to świetne rozwiązanie dla wsparcia biznesu, sprzedaży usług, pozyskiwania klientów przez internet. Blog stawia Cię w pozycji eksperta w branży, i daje solidną przewagę nad konkurencją. To zupełnie nowe możliwości dla rozwoju Twojej firmy.
04

Bonusy i pakiety

Otrzymasz pakiet BONUSÓW, z których dowiesz się skąd czerpać pomysły na posty, oraz stworzysz podstawowy branding (logo, kolorystykę, styl). Kursanci mogą korzystać z grupy, w której na bieżąco pomagam oraz udostępniam dodatkowe materiały. Zobaczymy się również na liveach.

Więcej o kursie 
wkrótce...

Kurs pojawi się w marcu 2021

Tymczasem zostaw na siebie namiar, abym mogła dać Ci znać, kiedy będzie już dostępny!

[mailerlite_form form_id=1]

zajrzyj do mnie na insta!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram